Автор Тема: страница Стегуры Васи  (Прочитано 5544 раз)

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
  • Авторитет: +34/-0
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
страница Стегуры Васи
« : 31 Май 2010, 21:08:17 »
:)

www.tatubike.com интернет магазин велотоваров

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
страница Стегуры Васи
« Ответ #1 : 31 Май 2010, 21:14:16 »

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
  • Авторитет: +1/-0
    • Просмотр профиля
Клуб TATU-BIKE
« Ответ #2 : 06 Июнь 2010, 00:32:17 »
Дякою за  сторінку...  :)

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
страница Стегуры Васи
« Ответ #3 : 06 Июнь 2010, 08:26:46 »
желаю хороших выступлений на соревнованиях

:)

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #4 : 18 Июнь 2010, 14:54:20 »
І так з ужгорода їде команда ТАТУ-БАЙК на парну 6-ти годинну гонку у львові... ***ПРОБА - "оба" 27.06.10 Львов XCM 6h***
 як уже писав Іванов.  Плануємо виїхати 26-го на солотвинському поїзді.

Оффлайн Zhan

• Администратор
  • старожил
  • Авторитет: +7/-0
    • ICQ клиент - 456253922
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
страница Стегуры Васи
« Ответ #5 : 18 Июнь 2010, 15:02:44 »
уДАЧИ!!!бЕЗ ПРИЗОВЫХ МЕСТ НЕ ВОЗВРАЩАТЬСЯ  8)  8)  8)  :wink:
Иметь своё собственное мнение можно лишь в том случае, если знаешь, как его опровергнуть.

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #6 : 18 Июнь 2010, 20:54:33 »
дякую...  :D  Будем старатись. :shock:

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #7 : 29 Июнь 2010, 16:57:59 »
які плани на рахунок мізуні ? ніхто не знає ? чув шо вроді не буде ?

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
страница Стегуры Васи
« Ответ #8 : 30 Июнь 2010, 10:57:26 »
мероприятие будет только в этом году я не еду
не получается

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #9 : 08 Июль 2010, 11:48:17 »
3.07.2010 в києві відбувся Любительський Кубок України - "Дідорівка" з крос-кантрі
в якому приймала участь команда з ужгорода.

положення змагань http://velo.org.ua/forum/viewtopic.php?f=42&t=5762

ось карта обох кругів ... Ельдорадо-червоний , Лайт-синій

організація гонки була класною,на фініші музичка , а старт давали вистрілом ,
коли треба було підніматись на самий - самий крутяк була група підтримки,
також перед стартом всі бажаючі могли наповнити свої фляги Нутрендом.

в категорії ЕЛЬДОРАДО. Леша приїхав четвертий

Федя приїхав 13-м

Серед жінок Віра Жданови перша

а в категорії Лайт...

Стегура Вася - перший

Лупич Вася - пятий

Іванов Андрій - порвав цепь і зійшов .

Ось результати змагань... http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=271

Короче класно з"їздили...   :)

Оффлайн Иванов

• Бывалый
  • *
  • Авторитет: +0/-0
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #10 : 08 Июль 2010, 12:37:53 »
Якщо б непорвав цепь був би третім но неудача !!!! :cry:    Нічого наступного разу буде все нормально!!! Гонка дуже сподобалась!!!! :)

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
страница Стегуры Васи
« Ответ #11 : 08 Июль 2010, 22:20:21 »
млодцы хороший результат в общем  :)

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #12 : 20 Июль 2010, 16:48:41 »
в субботу 17.07 у Києві відбувся Чемпіонат України - по Крос-Кантрі
 на поїзд сіли в пятницю , + взяли білети в дві сторони туда в 14-40 , назад в 15-24,
на вулиці жара +35 в поїзді була "баня", потім дізналися шо старт перенесли на 15-00..
коли приїхали в Київ , пішли міняти білети - із повної вартості вернули тіки 16грн...
далі ще цікавіше... на найближчі поїзди білетів не було , прийшлось брати на ужгород-чоп в 23-58.
перед стартом на пробному кругу вилетів сальнік і вилка спустила ... а пізніше на першому крузі гонки
історія повторилася... включив локаут і так їздив всю гонку.
на фініш приїхав 10-й,
Льоша - 12-й в еліті.,
Андрій 15-й
а Марк і Слава Величко зайняли третє місце в любителях..

Фото - із змагань тут :
 1) http://robotscream.io.ua/album371954
 2) http://picasaweb.google.ru/evil.gorian/20100717MTB

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
страница Стегуры Васи
« Ответ #13 : 21 Июль 2010, 11:02:03 »
ось ще один альбом із останніх змагань  

http://picasaweb.google.com/112133169417520321656/20100717MTB# :)

Оффлайн Василий

• Постоялец
  • *
    • Просмотр профиля
Підсумки !
« Ответ #14 : 27 Август 2010, 13:02:26 »
Цей рік був насичений різними заходами.Проводилось багато змагагань з крос-кантрі , МТВ-марафонів , та велоорінтування.
Все почалось із старої традиції яка проводиться кожен рік - крос-кантрі на ШАХТІ (Відкрита першість області).
Головним організатором якого є Татуревич Едуард , магазин і команда Т А Т У - Б А Й К .
А також Закарпатська обласна Федерація велосипедного спорту , громадська організація "Велобайк Закарпаття",управління у справах молоді та спорту ОДА , Закарпатський Національний Олімпійський комітет.

Ось положення змагань http://tatubike.com/forum/viewtopic.php?t=1993

Трек кола  

як відувася старт...

Після старту як завжди рванув у перед шоб зайняти якусь хорошу позицію , вже на половині кола мені ставало важко через рваний старт ,
покишо їхав перший ... потім думаю попити водички : тіки взявся за баночку як тут із-заду мене обходить Льоша . і тут мене знову вдохновило,
з,явились сили і я давай за ним гнатись..продержався ще два кола а потім відстав , бо не міг тримати так довго його (карбоновий  :lol: ) темп..
Але хоча в головному заліку я приїхав другим в своїй категорії я був Перший... =) і це мене радувало... вело - рік почався вдало... :)

Після цього ми (команда Тату - Байк) приймали учать в таких заходах... :

- Любительський Кубок України - "Дідорівка" з крос-кантрі

на цих змаганнях най більше сподобались дві дівчини із групи підтримки які кожен раз коли ти проїжав тобі кричали ,
навіть якшо ти не міг довиїхати той крутий підйом фінішний , то коли чув "давай-давай-ти можеш , оп-оп-оп " то з"являлись сили
виїжати на ще один круг.
Історія гонки була схожою на "Шахту" тіки трохи навпаки...

Старт...

Після стартового пострілу всі рванули по асвальту на гору ,а на з"єднанні дороги із лісом стояли бетонні стовпики висотою в пів метра,
я стартанув десь в 10-ці як тіки хотів обігнати соперника перед цими стовпиками він мене толкнув і я ногою врізався в бетон,і упав..
і мене обїхало ще десь 8-м гонщиків,коли піднявся кричав на весь ліс і вспомнив всі матюки шо знав , потім через ту спортивну-злость
я догнав його і сказав шо йому на фініші ХАНА ... :evil:  встиг запомнити тіки його номер "5" ... потім я трохи вже вїхався , заспокоївся
 і вже їхав другим.всього було три кола от я і вирішив на кінці другого перед затяжни підйомом відірватись, але переживав шоб мене не догнали бо впереді ще одне коло. На фінішному підйомі бачу із-заду другого, прибавив з останніх сил.і заїхав Першим...

результати тут http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=271

Також їздили в Київ на  Чемпіонат України - по Крос-Кантрі

ітак : на поїзд сіли в пятницю , + взяли білети в дві сторони туда в 14-40 , назад в 15-24,
на вулиці жара +35 в поїзді була "баня", потім дізналися шо старт перенесли на 15-00..
коли приїхали в Київ , пішли міняти білети - із повної вартості вернули тіки 16грн...
далі ще цікавіше... на найближчі поїзди білетів не було , прийшлось брати на ужгород-чоп в 23-58.
коли добрались до старту , знайшли судів - хотіли піти зареєструватись...
а вони сказали шо в день старту не реєструють . потім Льоша якось там договорився тіки треба було страховку,
а в нас її не було...поїхали в місто шукати страхові компанії - і  ні одна з них не працювала всьо було закрито.
ладно вернулись на місце старту і не знали шо робити...і тут нам повезло з страхавкою,страхова компанія яка
реєструвала любителів зареєструвала і нас... всьо ми получили номери і чекали свого старту...
але пізніше почалось в мене саме цікаве ... перед стартом ми з Андрієм поїхали дивитись круг ,
траса була кльова крута горка за нею крутий спуск як "американські горки". їхали - дивились і тут
канава яку треба перепригувати , або переходити , значить я пригнув , добив вилку і сальнік вискочив -вилка спустила
думаю всьо приїхав..потім якось на локауті доїжав до фініша , а на фініші
нас побачив якийсь судя і сказав шо не можна пробувати трасу , і шо нас буде дискваліфіковано-всьо команду...
або штраф з кожного учасника хто був на крузі 25грн.
Перед стартом засунув сальнік і знов накачав вилку.. після старту підібрався поближче до лідерів і знову повторилась
 історія з вилкою , знову включив локаут і всю гонку на спущеній їздив...
в результаті заїхав 10-й
Андрій 15-й
Льоша 12-й
а Марк і Слава Величко з хуста зайняли третє місце в командному заліку серед любителів.
ось два альбоми фото із змагань :
1) http://robotscream.io.ua/album371954
2) http://picasaweb.google.ru/evil.gorian/20100717MTB

І ось настав всіми довго очікуваний перший в Україні МТБ-марафон "Король - Гір" в УЖГОРОДІ.
Цей марафон відзначився і увійшов в історію тим що на Україні він став Першим.
ідея виникла в ужгородців з понтанно і звучала приблизно так: -а давайте проведемо в нас МТБ-марафон
Так як марафон проводився в Ужгороді практично всі приймали участь в його організації..
трасу придумав Олексій Жданович... а почали її підготовлювати під його керівництвом за пів-року.
ходили в гори з кісточками , і фарбою маркірувати дистанцію...ще брали з собою бензо пилу і чистили її від лежачих дерев і.т.д.

Коли настав день змагань всі чекали старту...в цьому марафоні приймали участь близько 200-т учасників з всієї країни,
а також приїхали гості-учасники із-за кордону.

Мої враження :
думав собі що старт буде плавним щоб всі в"їхались,а потім би собі гнали...

впринципі так і було поки не доїхали до Камелота, їхали ще метрів 300 спокійно , а потім один учасник із Хмельницька почав ускорятись,
ну тут його підтримали ще пару гонщиків і всьо почалось блін. Темп був як на крос-кантрі в перед вирвалось троє : Хмельницький,Льоша,і Я
до підйома на Анталовецьку Льоша їхав 1-м , Я 2-м той 3-м. Почався підйом , який давав про себе знати, але я установи свій особистий рекорд
виїхав його вроді за 49хв.. точно не помню.. на хвилину гірше Першого.. потім був спуск в Ремету на якому я дварази упав...
а в кінці спуска мене догнав 3-й ми трохи з ним поговорили він був захваті які в нас гори,а потім я знов помчав на гору..
вода вже закінчилась хавка теж , думаю виїду на гору там  буде  пункт пітанія і я похаваю і поп"ю...
поки туди виїхав дума три рази шо вже кінець.... виїжаю на ту гору підїхав до ПП а там тіки піченька... шось не захотілось брати ,
і флягу теж не наповнив тіки випив один стаканчик води... хоть трохи стало легше, але далі був роднік про я кий я знав...
там я і набрав собі води , спуск їхав на максимум шоб мене знов не догнали, було таке враження шо вирубився і мчу вниз...
а тут вискакує на мене якийсь "олень"(шутка)"  то був Льоша кричить тормози я пробився , дай камеру .. дав йому камеру і поїхав
уже став лідером .... =) .. но то було не довго десь через 5 км. він догнав і обогнав мене як стоячого...
і тут на полігоні почався дощ-гроза-лівень...на фінішному спуску із замка біжав з велосипедом в руках. бо по трасі текла річка..
коли заїхав на фініш мені стало дуже добре... Татуревіч Едік організував мийку велосипедів , хтось помив мій велік...
Жанна повела нас у свій номер ми там прийняли душ, після душа нас покормили горячим Бограчом...

Після "Короля гір" ми готувалиси до головної гонки в Чернівцях Чемпіонату України, але встигли поїхати ще у Львів
на  ПРОБА - "оба" 27.06.10 Львов XCM 6h.

Виступало нас там дві команди з Ужгорода :

Олексій Жданович і Василь Стегура

та Головацький Юрій і Турок В"ячеслав

ще поїхав Іванов Андрій він там найшов собі партнера з іншого міста...

гонка була важкою коло ідеш - коло відпочиваєш...

резултати змагань http://bikeportal.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=94&raceid=121

команда Банзай-Ра - Тату-Байк зайняла Перше місце...

Так я паркував свій велосипед..

ну і заключним став в Чернівцях Чемпіонат України... багато денка... (тривав 4-чотири дні)

в Чернівцях була класна атмосфера змагань , багато елітних гонщиків

перший день одне коло - розделка : поїхали попробувати коло - Льоша поламав петушок і порвав дві спіци , всі були в шоці ,
 почалася гонка я проїхав погано аш 16-м.. шось не міг викластись , не їхалося взагалі..

другий день крос-кантрі 1:30 - 1:45 : не попробувавши трасу стаємо на старт , мене поставили аш в четвертий ряд ...
але якось вдоло стартанув і їхалось добре... тепер приїхав 7-й..  :)

третій день АП-хіл : настроївся шоб викластись на "всі гроші" , випускали з інтервалом 1хв..
 навіть догнав того шо перед мною виїжав... і приїхав 6-й   :)  але 5-му програв 1-секунду  :cry:

і останній четвертий день  теж  крос-кантрі 1:30 - 1:45 : був дух змагатися і сил було багато...
стартував в другому ряді , після старту їхав 4-й , 5-й  мінялись... і ось він момент ...
переїжав ставок і пробив заднє колесо , удар об камінь... поки добіг , поки поміняв колесо,
мене вже всі обігнали на коло... я навіть не дивився яким фінішував..  
але взагалі довольний своїм результатом...

не можу ніде найти в інтернеті фото і результати із змагань...:?:

в планах ще є деякі поїздки ... якшо на них поїду то обовязково відпишусь... :)