Автор Тема: Зубенко Олександр, Банзай-Ра, крос-кантрі  (Прочитано 2115 раз)

Оффлайн Loxmatyj

• Глобальный модератор
  • Постоялец
  • Авторитет: +10/-0
    • Просмотр профиля
Ось Саня твоя сторінка ;)

Оффлайн Loxmatyj

• Глобальный модератор
  • Постоялец
    • Просмотр профиля
Re: Зубенко Олександр, Банзай-Ра, крос-кантрі
« Ответ #1 : 23 Апрель 2013, 22:45:10 »

Суми. 1-ий етап ЛКУ 2013 (Любительский Кубок України з крос-кантрі)

Добирались командою в Суми довго і нудно. Приїхали в Суми дуже втомлені і невиспані. Поїли, душ, часік подрімали і на трасу крос- кантрі  елімінатор :) 
Спершу була кваліфікація, яку я проїхав найшвидше, трохи перестарався, зате дуже продихався і розігрівся :) ну що ж проїхав всі старти в елімінаторі на 99%,  виклався як міг. Навіть пройшов в фінал гонки. В фіналі стартували товариші по команді і  Діма Петров. Старт був на всі гроші, стартанув я третій, потім трохи затупив і став четвертим. Проїхав все коло четвертим тільки на фінішній прямій ривок і я фінішую третім.

На наступний день гонка крос- кантрі (1-30хв, 1-45хв) проїхали оглядовий круг, траса дуже сподобалась, багато технічних відрізків траси, куча дропів, колоди на спусках, особливо сподобався спуск на фініш.

Перед стартом невеликий мандраж, очкував щоб не поставили в самий зад пелетона. Стартував в 2 ряді, попереду Ференц, Пустовіт і, мій тренер, - Олексій Жданович. З самого початку стартували класно, в комфортному темпі, перший круг сидів позаду Фокуса і Ждановича, потім відчув, що я можу скоріше і ушов від них. Другий і третій круг їхав сам, попереду мількає Пустовіт, хотів добрати, але не виходило:) Трохи не вдало підібрав набор зірок 36-36 (попереду - успок, одна зірка) як вияснилось не хватало мені:(  На четвертому крузі невдало прискорився, тріснув ногою по "успоку" і він розболтався, затупив, що не став і не закрутив. Їхав із розкрученим, потім став поправив його і поїхав далі, після великого дропа зрозумів, що загубив болтік на успоку який його держить, і тут гонка для мене закінчилась…хоча для мене, це був програш зі смаком перемоги.

Хочу подякувати організаторам за таку класну трасу, дуже сподобалась!!!

Дякую команді Банзай-Ра за підтримку, та дружню атмосферу)

Велике спасибі Едуарду Татуревічу за допомогу в участі у змаганнях.

ДЯКУЮ!

Оффлайн Loxmatyj

• Глобальный модератор
  • Постоялец
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : 23 Апрель 2013, 22:53:53 »
"Відкриття вело-сезону 2013" - 10.03.13., Ужгород, Радванський кар'єр.

Ось і прошла моя перша гонка в 2013 р.  Перша гонка на «найнері». Змагання прошли по болотяних тропах Ужгородського кар’єра, підйоми і спуски по супер болотяних тропах. Мій вел на 29 колесах  вів себе в болоті, як на диво, краще ніж 26 хартейл, ну принаймні мені так здалося:)

Старт був не важким, стартували плавно ніхто не рвався у перед.  Темп задавав тренер - Олексій Жданович і  Федя Гутлебет, сидіти позаду них  мені було комфортно всі три круга; в перед не рвався. На спуску трохи від них відставав, оскільки спуск був весь мокрий і болотяний,  покришки сильно накачав, щоб не зловити зміїний, а на підйому добирав. Всю гонку проїхали в чотирьох Жданович, Гутлебет, Я і Вова Козловський !   Тільки на  фінішному, четвертому крузі ускорились на максимум, розіграли фініш - мені пощастило і я фінішував перший! ))) 

Хочу подякувати TATUbike за організацію.  Нашому дружному клубу БАНЗАЙ-РА за те що підтримував мене, який допоміг організувати ці змагання. Дякую всім тим хто вболівав за мене;)

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
  • Авторитет: +34/-0
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
« Ответ #3 : 25 Апрель 2013, 23:22:14 »
Отличное начало сезона в Ужгороде
и продолжение

www.tatubike.com интернет магазин велотоваров

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
  • Авторитет: +0/-0
    • Просмотр профиля
                                                         «Кантрійний тандем»
  Вирішили їхати парний марафон «Кантрійний тандем», поїхали.!
 Перший мій марафон в 2013році. Так сталось, що за тиждень до гонки я захворів (температура, кашель…), але все одно поїхав (не зовсім здоровим). Підвести Вову і не поїхати гонку, в плани не входило. Готовились з Вовою до цієї гонки вже ого-го як довго. З першу вирішили їхати 75км, але потім згадали, що після цієї гонки в нас ЛКУ , тому поїхали 50км, щоб швидше відновитись до ЛКУ в нас на шахті.
  Ну що ж, добирались довго і нудно, в поїзді жара, виспатись перед гонкою не зміг…( Ранком приїхали на стартову поляну, заригались і на старт.)
  Старт… Стартували ми среднінько, можна сказати плавно, зі старту їхала з нами ще Гутлебет Ференц і Олексій Жданович які задавали темп, і Серьога Пясецький з Дімою Мартинюком. Від*їхали шістьоркою від всіх можна сказати з перших метрів гонки. Траса була не знайома, багато раз проїзджали повороти, один раз навіть блуканули ми з Вовою і до того ж на другому крузі . Половину круга їхали  шестеро доки Вова не гримнув собою, після цього четвірка лідерів від*їхала від нас, але здаватись в нас в планах не було. =)  Злість і адреналін, і ми помочили доганяти пациків, добрали на кінці першого круга Сєрогу з Дімою, і на цій веселій ноті мене накрило, батарейки сіли, мабуть далось в знаки те що хворів. Серьога з Дімою відїхали, Вові кричу «давай прибавим», але розумів,що не можу(( І тут якогось дива в мене потекла юшка з носа, білі перчатки всі в крові, ноги не крутять, голова крутиться, в ногах судорги,  в думках «зараз зійду на поляні», але потім якось переборов себе і доїхав гонку.  Заїхали на подіум третіми!
 -Вова сорі що так підвів!!!
 -Дякую організаторам за класно проведені змагання і за цінні призи!
 -Дякую Вові, що терпів мене на гонці ,не психанув і не зійшов, бо темп був такий що він мабуть курив бамбук на гонці.
 - Наступна запланована гонка ЛКУ в нас в Ужгороді. До зустрічі.!!

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
ЛКУ 4-й етап. Ужгород
alexandrzubenko
червня 30-е, 15:15
«Любительський Кубок України». 4-й етап. Ужгород
Ну що ж, Дочекались, нарешті в нас, на нашій рідній трасі відбувся ЛКУ 4-й етап.
Траса була досить важкою, ніде такої траси в Україні не бачив :) (як по техніці так і по підйомах). Ті пацики які приїхав до нас за пару днів, їм траса далась легше, тому що, прикатати нашу «Шахту» за один день мабуть не можливо! Хотя… Пустовіт Антон їхав тех-етапи не гірше за Ужгородців =) Він якось примудрився прикатати трасу за один день. Спускався все і всюди (Респект і уважуха)

Готувались ми до цього етапу довго і не нудно. Всі технічні елементи траси я їхав навіть не задумуючись, їхав все на рефлексу, знав де які передачі крутити, де і як виклацуватись, а де відпочивати:D

Старт!!! На старті стояли дійсно сильні і відважні кантріли, в мене мандраж був такий, що аж нога трусилась :D Особливо переживав за наших Банзайрівців=)(квасять пацани сильно). Жаль що наш тренер Олексій Жданович не стартував з нами, був занятий організацією, давав старт категорій і не тільки. Стартували ми дуже потужно. Федя задав темп дійсно сильний, але я був готовий до цього, держався я другим доки Діма Петров не вийшов на зміну, і тоді темп підвищився. Під’їхали до «підйома смерті» з темпом ого-го, Федя вийшов в перед, Діма за Федьою я за Дімою, на кінці підйома моя задача була вийти вперед, оскільки спуски я їхав на порядок швидше за суперників, догнав Федю перед «тропою героїв» і заїхав на неї першим, кваснув її на 110% засвітив всім мабуть секунд 15-20, потім я поставив задачу держати цей одрив, який засвітив. Але держав не дуже багато. На «байканурі» я упав зламав дві шпіци і всю гонку бовтались і стукали, діючи мені на нерви =) . На кінці другого круга Тоха доганяє і сідає мені на хвіст, трохи відхекався і без шансів від’їзджає від мене. Всю решту гонки я старався добрати Антона, але не зміг. На п’ятому крузі почались судороги, «підйом смерті» я навіть ішов а не їхав,(позор), оглядаючись назад чи не добирає мене хтось, взяв себе в руки доїхав останій круг другий.

Дуже порадував Андрій Гірич, наш добряк команди, заїхавши сьомим в категорії « начинающі» !!! Це дуже класний результат для нього. Також Кріс «1місце» і Том «8місце».
Дякую всім за класну гонку.
Особливо дякую Олексію Ждановичу за організацію.
Ось отчот Вови Козловський http://vova-kozlovskiy.livejournal.com/1835.html

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
молодцы что отлично проехали.
а организаторам что провели соревнования.
Я все еще за границей и наблюдал по нету за гонкой.
Ужгородцы  :)

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #9 : 03 Август 2013, 15:26:51 »
Чемпіонат України.

Вирішили собі, раз в нас проводиться Чемпіонат України значить потрібно їхати!!

Готувались до нього ми з Вовою можна сказати «халявно». За тиждень до гонки зробили пару силових, потім два дня до гонки закатувались. За день до гонки показали трасу спортсменам, вони зацінили нашу не просту трасу, хоття, для них це було не так і важко, їхали все і всюди, навіть дівчата катали по нашому «добряку» і «висадка на марс» -ОО-

Ну що ж, перед стартом трохи розімнувся, парочка ускорєній, і на старт юніорів. На старті зібрались серйозні пацики. Не знаю як вони ганяють тільки чув що класно . Ну нічо щас провірим))) Старт, темп пацани задали ого-го, ноги забились, дихалка працює як в алкаша курящого=) Ну нічо зараз все пройде, алеее ні, мучився так 2 круга, їхав третій, заді добирали, старався уходити. Тех-елементи їхав на 100% підйоми чомусь взагалі не міг( тільки на четверте коло трохи роздуплився. Але добирати пізно так і доїхав третій. :( Засвітив мені другий десь 20сек, а перший десь 2мин. Ну нічого завтра Кубок України попробую відігратись=))

Вова Козловський мій коріфан заїхав в юнаках перший, з одривом десь чотири менути, але міг і краще йому теж не пішла гонка. :mad:

Дякую команді за підтримку за водичку і за хавку.=)

Фото будуть  вечером.

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
« Ответ #10 : 03 Август 2013, 18:03:57 »
молоцы  :) :) :)

Оффлайн Alexander95

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #11 : 05 Август 2013, 10:32:40 »
Кубок України

Кубок України «Кросс- кантрі» Сьогодні відбулась друга частина вихідних. Прокинувся дуже ранком, чомусь не спалось, та і велосипед треба було привести до порядку велосипед, поміняти тросік, кожух, помити його. Вова приїхав, поміг і побиріку поїхали на стартову поляну. Усталості після вчорашнього ЧУ не відчував, настрой був запальний, хотів відігратись за вчорашнє. Перед стартом як завжди розігрів, парочка ускореній. На старті я був не сам із команди, Вова з юнаків пішов до мене в юніори. Стало веселіше!=)

Ну, що ж старт як завжди на всі 100. Вава перший я за ним заді Чернівецький пацан, але заді він просидів не довго, вийшов в перед і задав потужний темп, на «Підйомі смерті» вже всі розтягнулись. Чернівецький засвітив нам на підйомі метрів 20-30 добрати цей просвет не могли.

Виїхали на ровняк, прошу Вову пустити мене перед нашим «Ельдорадо» Вова так подружескі пускає зразу, спуск і всі тех.- елементи рубаю на всі 110% , добираю першого, Вову заді вже не видно. Потім мега трамплін «Добряк» спуск з колод «Висадка на марс». Все їду як потрібно, потім він мені знову трохи засвітив, метрів 30. Але не довго бачу він вже лежить і поряд велосипед без покришки, йому нічого просто злетіла покришка. Я трохи прибавив і старався їхати в одному темпі, головне доїхати і я перший. =) На останьому крузі прибавив ще трохи. Ось так і доїхав на перше =)

Хочу подякувати тренеру і його дружині за підтримку і за водичку! =)
До зустрічі. =)

Оффлайн TATU

• Администратор
  • старожил
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
« Ответ #12 : 05 Август 2013, 20:12:50 »
 :) :) :) респект