Автор Тема: Олександр Цепурдей 2 березня СОБ змагання на Шахті.  (Прочитано 993 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн TATU

  • Администратор
  • старожил
  • *****
  • Сообщений: 3487
  • Авторитет: +34/-0
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com
Олександр Цепурдей
2 березня СОБ змагання на Шахті. Для членів клубу участь є обов'язковою.

заявка здесь http://vk.com/doc20447119_274985772?hash=c6b84aa39a4aefc560&dl=56264f51e9ad89bcd3

www.tatubike.com интернет магазин велотоваров

Оффлайн TATU

  • Администратор
  • старожил
  • *****
  • Сообщений: 3487
  • Авторитет: +34/-0
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com

1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
 - подальшого розвитку і популяризації спортивного орієнтування як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному розвитку та вихованні учнівської молоді області;
  - визначення найсильніших учасників змагань в особистому заліку в різних вікових категоріях;
  - пропагування та популяризація видів спортивного орієнтування, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку серед учнівської молоді;
  - визначення та відбір кандидатів до складу збірної області з видів спортивного орієнтування в різних вікових категоріях.

2. Час та місце проведення
Змагання проводяться 02 березня 2014 року у місті Ужгороді.

3. Керівництво та організація
Безпосереднє проведення змагань та їх організація підбір головної суддівської колегії (ГСК) та суддів, розробка і постановка дистанцій, забезпечення транспортом суддів до місця змагань покладається на  Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.
Змагання проводяться відповідно до Плану роботи Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді на 2014 рік та згідно Правил змагань зі спортивного орієнтування.
Головний суддя – Фечо Георгій Юрійович (суддя І категорії, м. Ужгород, тел.: 099 555 04 20).

4. Програма змагань:
02 березня, неділя 
Арена змагань знаходиться за адресою: мікрорайон „Шахта”, лісовий масив Стрільбище вул. Стрільнична, м. Ужгород.
09.00 –  10.00 – заїзд учасників;
10.40 –  урочисте відкриття змагань;
11.00 –  старт змагань на коротких дистанціях по вибору ;
14.30 ¬– підбиття підсумків та нагородження призерів змагань.
15.00 – від’їзд учасників.

5. Учасники  змагань
До участі у змаганнях допускаються збірні команди міст і районів Закарпатської області, позашкільних освітніх закладів, клубів. Кількість учасників від району/міста не обмежена. Спортсмени змагаються у 5 вікових категоріях (окремо хлопці і дівчата):

-   Ч/Ж 18  (юнаки та дівчата 1996 – 1997 р.н.),
-   Ч/Ж 16  (юнаки та дівчата 1998 – 1999 р.н.),
-   Ч/Ж 14  (юнаки та дівчата 2000 – 2001 р.н.),
-   Ч/Ж 12  (юнаки та дівчата 2002 – 2003 р.н.),
-   Ч/Ж 10  (юнаки та дівчата 2004 та молодші);

6. Визначення результатів
Результат учасника у групі визначається згідно з Правилами змагань зі спортивного орієнтування.

7. Нагородження
Спортсмени, які посіли 1 – 3 місця у кожній віковій групі, на кожній з дистанцій нагороджуються медалями та грамотами Закарпатського центру туризму краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

8. Порядок і терміни подання заявок і документів
Попередні іменні заявки на участь у змаганнях подаються до 28 лютого (до 12:00) 2014 року до Закарпатського центру туризму (м.Ужгород, вул. Висока,8), або:
-  електронною поштою: gotra@ukr.net; fecho@mail.ru ;
-  факсом 03122-32569;
-  телефонами 03122-34145 або 0663897775 – Готра Сергій Петрович.
До мандатної комісії подається іменна заявка відповідно до правил змагань зі спортивного орієнтування (додаток 9.1.3), паспорт або свідоцтво про народження спортсмена (копія).
 
 Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс на період змагань.
     
9. Витрати на проведення змагань
Витрати на організацію та проведення змагань, придбання медалей, спеціального інвентарю, канцтоварів, транспортні витрати віднести на рахунок коштів Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді;
Витрати  на  відрядження на змагання (проїзд, харчування учасників) проводяться за рахунок організацій, що відряджають.

www.tatubike.com интернет магазин велотоваров

Оффлайн TATU

  • Администратор
  • старожил
  • *****
  • Сообщений: 3487
  • Авторитет: +34/-0
    • ICQ клиент - 307892077
    • Просмотр профиля
    • Мои альбомы
    • www.tatubike.com








2 березня розпочався сезон орієнтувальників Закарпатського центру туризму краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді змаганнями на Першість Закарпатського центру туризму на спринтерських дистанціях за вибором в місті Ужгороді в мікрорайоні Шахта.
В Ужгороді змагались орієнтувальники (ФОТО)
У змаганнях взяли участь 80 орієнтувальників з міст Ужгород, Мукачево, Перечин та Ужгородського району. Першість проводилася з метою подальшого розвитку і популяризації спортивного орієнтування як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному розвитку та виховані учнівської молоді області, визначення найсильніших учасників змагань в особистих заліках, пропагування та популяризації видів спортивного орієнтування, пропаганди здорового способу життя та активного відпочинку серед учнівської молоді, визначення та відбору кандидатів до складу збірної області з видів спортивного орієнтування в різних вікових категоріях.

Наступні змагання відбудуться вже 5-6  квітня у Мукачеві і матимуть назву «Закарпатська Весна – 2014».

Нині ж, за підсумками змагань переможцями стали:

У групі Ж-10 перемогу здобула Мартин Анастасія представниця Перечинської гімназії (керівник гуртків Ман Д.М.), другою була Цепурдей Катерина СК „Товариш” м.Мукачеве (керівник гуртків Цепурдей О.В.) та третьою фінішувала Бібільова Альона ЗЦТ (керівник гуртків Малетич В.П.);

У групі Ч-10 перемогу здобув Кононов Денис учень УСЗОШ І-ІІІст. №2 КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.), другим фінішував Хоронжук Євген представник м. Мукачеве КСО „Товариш” (керівники гурків Цепурдей О.В. та Расчупкіна Н.А.), третє місце зайняв учень Ужгородської ЗОШ І-ІІІст №4 зі словацькою мовою навчання Вішкольц Валентин-Крістіан КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.);

У групі Ж-12 перемогу святкували с. Кам’яниця Ужгородського району Олексів Євгенія (керівник гуртків Готра С.П.), другою була Ткачук Катерина представниця м. Мукачева КСО „Товариш” (керівник гуртків Расчупкіна Н.А.), третю сходинку замкнула Гутник Яна представниця ЗЦТ (керівник гуртків Малетич В.П.) ;

У групі Ч-12 перемогу святкував Панько Олександр учень Ужгородської гімназії КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.), другим був Ходанич Олександр, третім  Федькович Станіслав обоє представники Перечинської гімназії (керівник гуртків Ман Д.М.);

У групі Ж-14 перемогу здобула Гуснай Вероніка учениця ЗОШ №4 м. Ужгорода КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.), другу позицію зайняла Бобер Крістіна з Ужгородського району СК „Камяниця” (керівник гуртків Готра С.П.), третьою стала Олесів Яна учениця Перечинської гімназії (керівник гуртків Ман Д.М.);

У групі Ч-14 перемогу святкував учень ЗОШ № 2 м. Ужгорода Василина Андрій КСО „Максимум” (тренер Фечо Г.Ю.), другим був Федькович Марян учень Перечинської гімназії (керівник гуртків Ман Д.М.), третім Манцулич Володимир СК „ Камяниця” (керівник гуртків Готра С.П.);

У групі Ч-16 перемогу святкував  представник м. Мукачева СК „Товариш” КМСУ Французов Владислав, другим був учень Ужгородської ЗОШ № 11 Паламарчук Станіслав КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.),третім став Сватко Артур КСО „Товариш” (керівники гуртків Цепурдей О.В. та Расчупкіна Н.А.)

У групі Ж-16 першою була Золтан Олександра представниця з Мукачева СК „Товариш” (керівник гуртків Цепурдей О.В.), другою була Павлікова Наталія учениця Ужгородської ЗОШ №4  КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.), третьою фінішувала представниця Ужгородського району Грабчак Ізабела СК „Камяниця” (керівник гуртків Готра С.П.);

У групі Ж-18 першою стала Зубака Беата представниця з Мукачева КСО „Товариш” (керівник гуртків Цепурдей О.В. та Расчупкіна Н.А.), другою стала Ондрик Христина з Ужгородського району СК „Камяниця” (керівник Готра С.П.);

У групі Ч-18 чемпіоном став Мирзанич Петро ОДЮСШ Інвалідів (директор Алтутніна Т.Є.) член юніорської збірної команди України серед спортсменів з вадами слуху (тренер Фечо Г.Ю.), другим був учень УСЗОШ №2 Брилинський Сергій КСО „Максимум” (керівник гуртків Фечо Г.Ю.), третю сходинку посів Гедзур Віталій ОДЮСШ Інвалідів (директор Алтутніна Т.Є.) (тренер Фечо Г.Ю.).

www.tatubike.com интернет магазин велотоваров